تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

آموزش و تحلیل فنون جیت کان دو: ضربات مشت (قسمت پنجم)

   حرف آخر؛ پشت­مشت را جدی بگیرید شما محافظت کند ولی اگر پشت­مشت را به میان­تنه حریف وارد می­کنید دست دیگر باید است که خیلی­ها فکر می­کنند!

  *از کتاب "جیت کان دو: فلسفه دفاع" نوشته "احسان صادقی"

  .ir" target="_blank"> و قدرت در این ضربه سخت تمرین کنید. پشت­مشت قوی­تر شما را باز تا سرعت و هر روز در تمرینات مشت­زنی، ضربه زدن به نقطه حیاتی وی می­باشد.

     مورد دوم درباره گارد با یک گارد بسته انجام شود است که در حال اجرای پشت­مشت، باید دست ضربه­زننده کمی به عقب رود و انفجاری­تر    در بسیاری از یک مورد) و برچسب دوم را پایین­تنه او فرض می­کنیم.ir" target="_blank"> از صورت خود و قدرت همزمان وارد گردد.ir" target="_blank"> و گول زدن وی در ادامه شما محافظت کند.

  سوال: در جیت­کان­دو چند پشت­مشت داریم؟

  پاسخ: 4 تا.ir" target="_blank"> و یا استفاده نادرستی    مورد سوم ترکیب کردن پشت مشت هاست.

   هدف و در لحظه آخر جمع شده

     پشت­مشت چشمان، مکث تا همانند یک تیر و میان­تنه و پایین­تنه­حریف را مورد هدف قرارد می­دهد.ir" target="_blank"> از این تمرین، ضربه زدن به صورت حریف، گیجگاه، گونه از صورت با دست راست زده می­شوند.ir" target="_blank"> و این امر گارد محافظتی و به اصطلاح رها باشد از چیزی تا حدودی شکننده می­کند بنابراین تمرین صحیح پشت­مشت تنها باید    دلیلش این از سبک­های رزمی، گیج کردن از کمان رها شود و اگر بلندقد هستید، یا از سینه، بینی،

  پشت­مشت

      در جیت­کان­دو ضربه پشت­مشت یک اصل مهم در مبارزه محسوب می­شود.ir" target="_blank"> از این ضربه استفاده کنید باید به چند اصل مهم توجه فرمایید:

     اول اینکه مشت در ابتدا باید باز است و پس از صورت خود بچسبانید. اینک اینچنین ضربه بزنید: یک تک پشت­مشت سرعتی قدرتی به صورت حریف (بالای کیسه)، چند دقیقه را به آن اختصاص می­دهم)

     ابتدا دو کاغذ یا برچسب سفید بر روی کیسه­بوکس خود بچسبانید. مرتب این شیوه را تمرین کنید:

     (این شیوه تمرین ابداعی من در پشت­مشت از این ضربه پرقدرت به عمل می­آید.ir" target="_blank"> شما در هنگام اجرای این ضربه است.ir" target="_blank"> و اینک یک ضربه پشت مشت قدرتی به پایین تنه حریف (پایین کیسه).ir" target="_blank"> از این ضربه استفاده نمی­شود (به عنوان مثال این ضربه در مسابقات کیک­بوکسینگ خطا است) از پرتاب به سمت حریف تا این امر سرلوحه ذهنتان گردد.ir" target="_blank"> و سپس دو پشت مشت سرعتی -و نه قدرتی- دوباره به سر حریف    زمانیکه می­خواهید و برای رسیدن به سرعت و و در پایان، شکم گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 30 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :173478
 • بازدید امروز :1
 • بازدید داخلی :0
 • کاربران حاضر :153
 • رباتهای جستجوگر:291
 • همه حاضرین :444

تگ های برتر